Capcom: "En efterfølger til DMC Devil May Cry er muligt"
Devil May Cry 5-instruktør ville gerne have lavet DmC-efterfølger
Capcom vil gerne lave DMC-efterfølger med Ninja Theory
Sænker Devil May Cry-mål
Sælger ikke som forventet
DMC Devil May Cry - Review
GRTV-udgaven
Tekst:
Lee West
DMC Devil May Cry
Dante er tilbage med nye tricks i ærmet og en ny frisure, men er det nødvendigt at reparere noget, der ikke er i stykker?
Nye DMC Devil May Cry-billeder
Anmeldelsen kommer i næste uge
Tekst:
Lee West
DMC Devil May Cry - lyden
Et interview med Tom Colvin
Tekst:
Lee West
Falske DMC-anmeldelser i omløb
Ninja Theory giver til genmæle
Tekst:
Lee West
DMC Devil May Cry - Interview
Vi går bag kampene
Tekst:
Lee West
To Devil May Cry PC-trailere
Sådan tager DMC sig ud
Devil May Cry til PC næste måned
Capcom lover endnu bedre grafik
DMC Devil May Cry for samlere
Luksusudgave fra Capcom
Kunsten bag DMC
Interview om Devil May Cry
Tekst:
Lee West
DMC - gameplay og atter gameplay
Se højdepunkterne her
Tekst:
Lee West
DMC - producer-interview
Hør fra Ninja Theory og Capcom
Devil May Cry-demo i næste uge
To missioner, inkl. en bosskamp
DMC Devil May Cry
Gamereactor besøgte Ninja Theory for selv at prøve kræfter med studiets nyfortolkning af Devil May Cry-serien.
Devil May Cry-demo på vej
Udkommer til konsollerne
60 FPS i Devil May Cry på PC
Capcom kæler for PC-versionen
Dante svinger sværdet
Ninja Theory viser løjerne frem
En Devil May Cry 3-snak
Vi mødtes med produceren
DMC Devil May Cry E3-trailer
Nu med ekstra smart-ass
DMC Devil May Cry datosat
Nu ved vi, hvornår det kommer
DMC Devil May Cry
DMC er Ninja Theorys reboot af Devil May Cry-serien. Chris fik en gennemgang af alt det nye.
Ingen store bryster i DMC
Udvikleren gider ikke "billige tricks"
Dante viser sine tricks frem
Ninja Theory med ny DMC-trailer
Nye billeder fra Devil May Cry
Dante viser sig frem
Devil May Cry - nye Dante-billeder
Ild, dæmoner, blod og død
DMC Devil May Cry-traileren
Kampe, monstre og nyt hår
DMC Devil May Cry-billeder
Ninja Theory viser den nyeste version frem
Vil lave "det bedste" Devil May Cry
Capcom forsikrer fans
DMC Devil May Cry
Grafisk kan det blive lækkert...
Devil May Cry
Capcom krævede radikal redesign
Devil May Cry annonceret
Rygterne viste sig at være sande
Ninja Theory viser nyt
Devil May Cry 5 til TGS?
Vestligt Devil May Cry 5
Inafune bekræfter femte del
Devil May Cry 5
Dante tager sig en lang lur
Devil May Cry fra Ninja Theory?
Det siger rygterne...